פרסום קמפיין בפייסבוק

פרסום ושיווק בפייסבוק – חשיפה ומיתוג

רוצה לבדוק את עצמך ? מתי נכנסת לפייסבוק בפעם האחרונה? זה כנראה היה היום, זה כנראה היה בשעה האחרונה, כי … כך עושים מיליונים בישראל וכשני מיליארד גולשים בעולם.

להיות פעיל בפייסבוק זה לשמור על קשר עם הלקוחות שלך ולהגיע ללקוחות חדשים. את זה אפשר לעשות בשני אופנים: ניהול עמוד פייסבוק, (או ניהול דף עסקי בפייסבוק), ופרסום ממומן בפייסבוק.

אגב, העובדה שכולם בפייסבוק רק הופכת את העניין ליותר מאתגר ויותר מורכב, מכיוון שהתחרות גבוהה וצריך להתבלט – זו עבודה למקצוענים.

הפרסום הממומן בפייסבוק במגמת עליה

בשנת 2014, מחזור ההכנסות של הפרסום בפייסבוק עמד על 12 מיליארד דולר. בשנת 2016 עמד מחזור ההכנסות מפרסום ממומן בפייסבוק על 27.6 מיליארד דולר. העלייה התלולה הזו בהכנסות משיווק בפייסבוק משקפת את העובדה שיותר עסקים ויותר תקציבים מוזרמים לכיוון זה.

המשמעות היא שזירת הקידום הממומן בפייסבוק הופכת יותר צפופה ולכן פעילות הפרסום בפייסבוק מחייבת שני דברים: האחד, להיות משמעותי, השני, לעשות את זה באופן מקצועי עם חברה שיודעת מה היא עושה – כאן אנחנו נכנסים לתמונה.

כמו כן ניתן גם לפרסם פוסטים מהאתר ו/או מדף הפייסבוק בקבוצות בעלות קהל יעד מתאים למוצר. לפרטים והצעת מחיר לפרסום בקבוצות הפייסבוק ניתן לחייג 058-558-8838